نورساخت اترک(هلدینگ انرژی)

 

 شرکت صنایع نورساخت اترک درسال 1388 به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تامین آتیه، با هدف تولید لامپ های کم مصرف و فوق کم مصرف LED و با رعایت استانداردهای جهانی آغاز به کار نمود.

در ابتدا این شرکت از طریق خرید مواد اولیه و قطعات از خارج کشور اقدام به ساخت و مونتاژ انواع لامپ، پروژکتور و چراغ روشنایی معابر با تکنولوژی LED نمود؛ اما در سال 1395 هلدینگ آتیه تصمیم به تغییر ماهیت این شرکت و ساختار این شرکت از تولیدی به سرمایه‌گذاری نمود. هدف از این کار تمرکز بر شرکت‌های حوزه انرژی و ایجاد هم‌افزایی در میان شرکت‌های مذکور بود. در این راستا پس از انتقال خط تولید لامپ خود به شرکت انرژی پاک آتیه (از شرکت‌های زیرمجموعه) اقدام به خرید سهام 4 شرکت از شرکت های زیرمجموعه تامین آتیه نمود. پس از آن در سال 1397 با هدف ارتقای سطح مالی و مدیریتی گروه، اقدام به فروش 70 درصد سهام هلدینگ به گروه مپنا نمود. شرکت های زیرمجموعه به شرح  زیر می‌‎باشند:

1-شرکت بهینه سازان طوس

2-شرکت انرژی های تجدید پذیر خراسان

3-شرکت بنیان انرژی بینالود

4-شرکت صنایع تولید پاک آتیه

چشم انداز

*یکی از پانزده بنگاه برتر عرصه انرژی در کشور

*شرکتی با سرمایه‎های انسانی با انگیزه، خلاق، متخصص و مسئولیت‌پذیر، یادگیرنده و چابک با بهره‎گیری از رویکردهای نوین مدیریتی و سیستمی

بیانیه ماموریت

*شرکت نورساخت یکی از بهترین ارائه کنندگان خدمات سرمایه گذاری و مدیریتی در حوزه های تولید و انرژی می‌باشد.

*این شرکت با اطلاع از نیازهای آینده حوزه انرژی از طریق بکارگیری فن‌آوری بروز دنیا در عرصه بازارهای داخلی و صادراتی و در ارتباط با شرکت‌های مرتبط با صنعت برق فعالیت می‌نماید و توجه ویژه اقتصادی به انرژهای پاک داشته و در راستای تحقق حداکثری رضایت سهامداران و مشتریان خود با تکیه بر سرمایه های انسانی کارآمد، خلاق و توانمند گام برمی‌دارد.

*این شرکت نگاه ویژه ای به حفظ اشتغال پایدار و افزایش میزان خودکفایی محصولات تولیدی دارد.