صنایع تولید انرژی پاک آتیه

تولید انرژی پاک از منابع تجدیدپذیر به ویژه انرژی خورشید و باد که عمده ترین منابع انرژی های نو می باشند به سرعت در حال گسترش است. این شرکت در راستای ترویج استفاده از انرژی های پاک و با هدف تامین تجهیزات تولید انرژی پاک واجرای پروژه‌های آن به منظور کسب سود و ایجاد ارزش افزوده درسال91 تاسیس گردید.

این شرکت در سال 92 اقدام به خرید خط تولید پانل خورشیدی با ظرفیت تولید 10 مگاوات در سال نمود و پس از تجهیز این خط ظرفیت تولید را تا 20 مگاوات ارتقا داد. هم­چنین این شرکت توانست در سال 93 پنج استاندارد بین المللی پنل خورشیدی از جمله گواهی­نامه مدیریت سیستم ISO9001  و استانداردهای IEC ازARC  کانادا را برای محصولات خود اخذ نماید. سلول‌های استفاده شده دارای بالاترین راندمان و مواد تشکیل دهنده پنل نیز از بهترین کیفیت برخوردار هستند. یکی دیگر از محصولات تولیدی این شرکت، انواع لامپ‌های روشنایی کم مصرف و فوق کم مصرف خانگی، صنعتی، خیابانی، سوله‌ای و پروژکتورهای صنعتی است.

کارخانه صنایع تولیدی انرژی پاک آتیه پس از گذراندن دوره آزمایشی خود با تولید 3 مگاوات پنل خورشیدی و به کارگیری سرمایه‌ای به میزان 15.000.000.000 ريال و 30 نفر نیروی انسانی، در تاریخ 94/06/12با حضور استاندارد محترم خراسان رضوی، مدیرعامل محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی، فرماندار محترم فریمان و تیم همراه افتتاح گردید.