اطلاعیه شرکت مسکن سازان آتیه

سهامدرانبا تایید خداوند متعال و آرزوی قبولی طاعات، در پی تلاش مستمر مسئولین گـروه شرکت های آتیـه با محوریت شرکت مسکن سازان آتیـه اقدام به خرید قطعه زمینی به متراژ ۲۱۲۴ مترمربع واقع در بلوار امام علی(ع)، ابتدای بلوار فلاحی، خیابان مروارید با هدف احداث برج مسکونی به نام «برج آرامش آتیـه» در۱۳ طبقه با مشخصات زیر نموده است:

الف) مشخصات پروژه:

*طبقات -۱ و -۲ پارکینگ

*طبقه همکف شامل (لابی، سرایداری، مدیریت، سالن اجتماعات و…)

*۱۰ طبقه واحد مسکونی شامل ۸۰ واحد با متراژ تقریبی۱۰۰ تا ۱۲۵ مترمربع غیرمفید

ب) شرایط ثبت نـام:

*سهامدار بودن در شرکت تأمین آتیه (متقاضیانی که سهامدار شرکت نیستند لازم است قبل از واریز وجه با مراجعه حضوری به اتاق سهام شرکت واقع در فلکه برق، ساختمان شرکت برق منطقه ای خراسان و یا با شماره تلفن های ۸۵۵۶۳۰۳ و ۸۵۴۴۹۲۲ تماس و نسبت به عضویت و خرید سهام اقدام نمایند).

*با توجه به محدودیت واحدها، هر متقاضی حداکثر مجاز به ثبت نام یک واحد می باشد.

*متقاضیانی که امکان خرید یک واحد مستقل را ندارند، می توانند بطور مشــارکتی (با اعلام نفرات شریک در یک واحد، در زمان ثبت نام و عقد قرارداد) یا با اعمال مدیریت شرکت در جایگزینی و انتخاب شرکاء در یک واحد، به صورت خرید دانگی با خرید یک تا پنج دانگ اقدام نمایند.

کروکی محل پروژه برج آرامش آتیه

کروکی محل پروژه برج آرامش آتیه

ج) شرایط پرداخت:

*واریزمبلغ ۶۰ میلیون تومان به حساب شماره ۱۴۰۰۵۱۴۸۴۲۵ به نام شرکت مسکن سازان آتیه قابل پرداخت درکلیه شعب بانک مسکن در سراسر کشور به ازاء هر واحد (بابت هزینه های خرید زمین–پیش پرداخت پروانه ساختمانی و تجهیز کارگاه) و خریداران دانگی نسبت به تعداد دانگی که خرید می کنند بابت هر دانگ، ده میلیون تومان باید واریز نموده و اصل فیش واریزی به دفتر شرکت مسکن سازان آتیه واقع در بلوار فکوری، فکوری ۱۷، شماره ۱۷ تحویل و یا به شماره ۸۶۹۸۴۸۲ فکس نمایند.

*اخذ وام از بانک مسکن تا سقف ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان برای هر واحد(براساس ضوابط جاری بانک مسکن)

*پرداخت الباقی قیمت برآوردی در ۷ قسط سه ماهه و مبلغ پنج میلیون تومان زمان صدور سند که پس از تکمیل طرح و مشخص شدن متراژ واحدها به هنگام عقد قرارداد مشخصاً قید خواهد گردید.

*به جهت کاهش ریسک و اطمینان در اجرای پروژه و با هدف خدمت رسانی و کسب سود بیشتر سهامداران محترم پروژه؛ هیات مدیره شرکت متقبل گردید که واحدها را با هزینـه تمام شده واقعی به اضافه ۱۰درصد هزینه ها (به عنوان حق مدیریت ساخت شرکت) به متقاضیان واگذار نماید.

**مدت اجراء پروژه  ۱ ± ۲۴ ماه از زمان اخـذ پروانه شهرداری

زمان ثبت نام و واریز وجه: از روز شنبه ۱۳۹۲/۰۶/۰۲ لغایت پایان وقت اداری یکشنبه مورخ ۱۳۹۲/۰۶/۱۰

*** تبصره ۱: باتوجه به محدودیت تعداد واحدهای قابل واگذاری درصورت تکمیل ظرفیت ریالی (معادل ۴۸ میلیارد ریال مبلغ اولیه بابت ۸۰ واحد) از طریق سیستم مکانیزه بانک مسکن؛ ثبت نام به صورت خودکار متوقف خواهد گردید.

*** تبصره ۲: با توجه به تقاضای تعدادی از سهامداران مبنی بر واریز وجه بیشتر از ۶۰ میلیون تومان، ضمن تشکر از این سهامداران محترم به دلیل اینکه در روند واریزی ۸۰ واحد مشکلی پیش نیاید این سهامداران محترم پس از پایان مهلت ثبت نام می توانند مبالغ اضافی را واریز و از مزایای سود و اولویت انتخاب واحد، بهره مند گردند.

www.maskansazan-atieh.ir

www.tamin-atieh.ir

تلفن: ۸۶۵۲۲۱۹  نمابر: ۸۶۹۸۴۸۲

شرکت مسکن سازان آتیه

توجه:جهت جلوگیری از تضیع حقوق متقاضیان محترم،واریزی های قبل از تاریخ ۱۳۹۲/۰۶/۰۲  قید شده در اطلاعیه شماره ۲ مورد قبول نخواهد بود.

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲